האחים צדיק שירותי קידוח בטון!

קידוח יהלום משיג תוצאות מדוייקות ביותר, אינו משאיר לכללוך, אינו גורם לנזק למבנה או למבנים קרובים, שקט, אינו רוטט ואינו מייצר סדקים. ניתן לביצוע עבודות בטון בכל קוטר ועובי מבוקש!

קידוח בטון של האחים צדיק נותן מענה מושלם ליישומים ועבודות בבטון מזוין לכל מטרה וכהכנה לתשתיות שונות:

פריצת דרך גישה לתשתיות של מיזוג אוויר ו-ונטות
לצורך הכנה לתשתית אינסטלציה וצנרת מסוגים שונים וכן לצורי ניקוז בבית או מחוץ לבית
למעבר תשתית של מיבש כביסה
הכנת תעלות חשמל למעבר חוטי חשמל וקווי חשמל וקווי גז
חפירה דרך גישה לצורכי העברות סיבי תקשרות מסוגים שונים
הכנת מעבר וגישה לקולטי אדים וארובות
קצת על בטון
בטון משמש לא אחת כסמל וכדוגמא לחוזק ולחסינות. היותו חומר איתן ועמיד הפכו אותו לחומר גלם מבוקש בתעשיית הבנייה. בענף הבנייה הוא משולב לא אחת עם רשתות או מוטות העשויים פלדה, ובשיטה זו נוצרים מבנים חזקים עוד יותר – מה שקרוי "בטון מזוין".

אנו מצפים מהחומר החזק והחסון הזה לעמידות בפני כל צרה שתפקוד את הבית – אם מדובר ברטיבות, ברעידת אדמה, חס ושלום, וכמובן עמידה יומיומית בעומס משקל הבית, על רהיטיו ועל דייריו. מכאן שהוא הינו גם עמיד בפני פגיעתו של ציוד עבודה המשמש לניסור חומרים אחרים ופחות חזקים. מקדחות רגילות, עבור חיתוך בעץ או בפלסטיק, לא יועילו עבור ניסור בטון. מפגש בין מקדחה שכזו לחומר הקשיח יגרום לשבירת המקדחה. גם מסורים סטנדרטיים יתקשו להסב נזק ממשי למשטח העבודה, ולא יוכלו לספק עבודת ניסור יעילה בחומר זה.

דיוק בקידוח – חשוב מאוד!
בנוסף, פעמים רבות קידוח שכזה חייב להיות מדויק מאוד, מאחר שהוא נעשה לצורך העברת תשתיות שונות בתוך הקיר, כדוגמת צנרת. הדרישה היא לקדוח חור המותאם לעובי הצינור, גם כדי שלא יהיה צר מדי מכדי להעביר את הצנרת, וגם שלא יהיה רחב מדי ואז ניאלץ לסתום אותו בחומר פחות חזק, שיהווה נקודת תורפה בקיר. על כן, עבור חיתוךבטון יש להשתמש בכלי עבודה ייעודיים למען מטרה זו. חיתוכים באמצעות כלי עבודה שכאלו נעשים ביעילות ובמהירות מרבית, וכן בדיוק הנדרש עד לרמת המילימטר.

קידוח בטון – האחים צדיק קידוח בטון – האחים צדיק קידוח בטון – האחים צדיק

קידוח בטון – איך זה עובד?
ניסורים אלו נוצרים על ידי מקדחות הידראוליות מיוחדות או על ידי מקדח יהלום (שבו משולבים רסיסי יהלום – החומר הקשה ביותר בטבע – עבור פעולה של קידוח יהלום. מקדחות אלו הינן חזקות מספיק עבור ניסור קירות ומשטחים. למעשה, הן כה חזקות שהן משמשות גם עבור חיתוך של קירות יצוקים, כי הן מסוגלות לקדוח גם דרך חלקי הברזל והפלדה המצויים בתוכו.

לפני ביצוע עבודות שכאלו יש לוודא שאין בתוך המשטח באזור המיועד שום תשתיות, שיכולות להיפגע בעת ביצוע של ניסורים אלו. המקדחות המיוחדות עבור עבודות אלו מחוברות ומחוזקות אל המשטח עצמו על מנת להבטיח את יציבותן, ואז מופעלות. העבודות נעשות בקוטרים שונים, לעתים אפילו בעובי של כוס שתייה (תלוי במטרה – מעבר צינור בגודל מסוים, מעבר כבלים, ניקוז וכו'). בתום הפעולה, מוציאה המקדחה גליל בטון בעובי החור הנדרש מתוך הקיר.

מה עושים נגד האבק מהקידוח?
אחת הבעיות הקשות בעת ביצוע קידוחים וניסורים היא יצירתו של אבק מזהם, המזיק לאיברי הנשימה, שגם מלכלך את הרהיטים מסביב. על כן הומצאה טכניקת ניסור המונעת יצירת אבק על ידי שילובם של מכונות הניסור עם זרמי מים. לשימוש במים יש למעשה שתי מטרות במהלך העבודה:
ראשית, הם גם מרטיבים את פני השטח ועל ידי כך פותרים את בעיית האבק, וכמו כן הם מקררים את פני השטח, ומונעים מהמקדחה ומהבטון להתחמם בעת ביצוע פעולות שכאלו.

מחפשים חברה מקצועית ומנוסה בתחום?

אתם מוזמנים לפנות לאחים צדיק, בעלי יותר מעשרים שנות ניסיון!

דילוג לתוכן